Stock Polska prezentuje limitowaną edycję butelki Stock Prestige Vodka

Stock Polska prezentuje limitowaną edycję butelki Stock Prestige Vodka

Na rynku pojawiła się limitowana edycja butelki Stock Prestige Vodka – flagowego produktu firmy Stock Polska. Nowy design nawiązuje do sportów motorowych i jest częścią tegorocznej kampanii marki.

Już w sklepach

Stock Prestige Vodka to marka, która od zawsze zaprasza konsumentów do świata prestiżu i wyjątkowych przeżyć. W poprzednich latach producent regularnie prezentował różne wersje opakowania, które za każdym razem nawiązywały do najbardziej ekskluzywnych wydarzeń. Specjalnej edycji nie mogło zabraknąć również w tym roku. Od listopada w sklepach dostępna jest limitowana butelka wódki Stock Prestige inspirowana sportami motorowymi, które cyklicznie przyciągają szerokie grono kibiców i pasjonatów nieprzeciętnych doznań.

- Co roku przygotowujemy limitowaną edycję butelki Stock Prestige. Tym razem inspiracją do jej stworzenia były dla nas największe wydarzenia sportowe na świecie. Imprezy motorsportowe charakteryzują się nie tylko wielkimi emocjami, ale również luksusem, który towarzyszy na każdym etapie ich organizacji. Wszystko to wpisuje się w DNA marki Stock Prestige, która zachęca do celebrowania wyjątkowych chwil i zaprasza konsumentów do świata prestiżu. - mówi Magdalena Szatko, Brand Manager marki Stock Prestige Vodka w Stock Polska.

Wprowadzenie limitowanej edycji opakowań to część prowadzonych w tym roku działań marki. Pod koniec października zakończył się konkurs konsumencki, w którym nagrodę główną stanowił wyjazd na finałowe Grand Prix w Abu Dhabi.

Prestiżowe wzornictwo i bogate wnętrze

Tegoroczną edycję butelki Stock Prestige wyróżnia ekskluzywne wzornictwo, które sprawia, że trudno przejść obok niej obojętnie. Butelka jest zachowana w minimalistycznym stylu, zyskała jednak eleganckie detale nawiązujące do sportów motorowych. Czerń stanowi tło, na którym wyeksponowane zostało logo marki, a matowe wykończenie, dodatkowo uwydatnia wyszukaną prostotę opakowania. Czerwone i srebrne elementy widoczne na etykiecie kontrastują z tłem tworząc nowoczesną całość zachowaną w sportowym charakterze. Czerwony pas przechodzący w szachownicę imituje wyścigową flagę startową. Smukła butelka prezentuje się elegancko i ekskluzywnie, dzięki czemu jest idealną propozycją na prezent dla fana motoryzacji, ale nie tylko.

Stock Prestige Vodka. Brakuje tylko Ciebie

Design opakowań ma ogromne znaczenie, ale Stock Prestige Vodka to przede wszystkim wyjątkowe wnętrze – jej niezwykła receptura to wynik połączenia ponad 130 lat doświadczenia w wytwarzaniu wysokiej klasy alkoholi z najnowszymi osiągnięciami w produkcji wódki. Sprawia to, że Stock Prestige jest nr 1 wśród wódek premium w Polsce*.

 

 

*Nielsen – Panel Handlu Detalicznego, cała Polska z dyskontami; sprzedaż ilościowa z litrach , okres MAT, maj 2019, kategoria: wódka premium***

O Stock Polska

Jesteśmy jednym z wiodących producentów wódek czystych i alkoholi smakowych, drugim największym producentem alkoholu w Polsce. Nasze flagowe marki, takie jak Żołądkowa Gorzka od lat zajmują czołowe pozycje w swoich kategoriach i są doceniane nie tylko przez polskich konsumentów, ale również nagradzane w licznych prestiżowych, międzynarodowych konkursach. Nasza firma stanowi ważną część międzynarodowej grupy Stock Spirits Group. Specjalność Stock Polska to zarówno alkohole smakowe: Żołądkowa Gorzka, Lubelska, Saska oraz dynamicznie rozwijany portfel wódek czystych, w którym znajdują się Żołądkowa de Luxe, Stock Prestige, Amundsen, Orkisz, a także wódki Żubr i 1906.