Chłodnik na Żołądkowej Gorzkiej serwuje orzeźwienie w całej Polsce

Chłodnik na Żołądkowej Gorzkiej serwuje orzeźwienie w całej Polsce

Sezon wakacyjny w pełni. Cała Polska rusza na wyczekany relaks, słońce coraz chętniej wychyla się zza chmury, a my szukamy najlepszego sposobu na orzeźwienie. Wtedy z pomocą przychodzi nam Żołądkowa Gorzka, która tego lata zaprasza do swoich dedykowanych stref. Do końca wakacji będzie można tam nie tylko skutecznie się orzeźwić letnim drinkiem na bazie Żołądkowej, czyli Chłodnikiem, ale także skorzystać ze strefy chillout.

 

Żołądkowa Gorzka dzięki swojej oryginalnej, od lat niezmienionej recepturze, sprawdzi się o każdej porze roku – również latem. W te wakacje Żołądkowa Gorzka orzeźwia do kwadratu - dedykowane jej stałe strefy znajdują się w aż 6 popularnych miastach i kurortach Polski, do końca wakacji. Oprócz Chłodnika przynoszącego doskonałe orzeźwienie, można znaleźć tam również specjalną strefę chillout – miejsce, które łączy odpoczynek z letnią, wakacyjną energią.

Promocyjne strefy zlokalizowane są w:

- Gdańsku – przy ul. Ołowianka

- Gdyni – przy Hotelu Mercure Gdynia Centrum

- Jastarni – przy Coctail Bar & Bistro RETTUNGS BUDY

- Dębkach – przy COOLER BEACH BAR (wejście na plażę nr 19)

- Sosnowcu - WAKE ZONE STAWIKI

- Krakowie – Food Truck Park BEZOGRÓDEK

- Żołądkowa Gorzka po raz kolejny pokazuje swój potencjał, który drzemie w różnych sposobach jej konsumpcji. Już kolejne lato proponujemy doskonale orzeźwiający Chłodnik, a w tym roku dodatkowo zapraszamy naszych konsumentów do specjalnie przygotowanych, letnich stref w aż 6 miastach Polski. Chłodnik na bazie kultowej Żołądkowej Gorzkiej to również ciekawa alternatywa dla popularnych letnich drinków, łatwa w samodzielnym przygotowaniu – mówi Monika Lipiec, Junior Brand Manager marki Żołądkowa Gorzka.

Dla tych, którzy w tym roku nie odwiedzą stref marki, warto przypomnieć prosty przepis na letni drink, który można przygotować samemu w domu. Idealnie sprawdzi się na piknik, imprezę w plenerze czy spotkanie z przyjaciółmi:

- 40 ml Żołądkowej Gorzkiej Tradycyjnej

- 120 ml wody gazowanej

- świeżo wyciśnięty sok z cytryny

Do szklanki wrzucamy kilka kostek lodu, wlewamy Żołądkowa Gorzką, dodajemy sok z cytryny i uzupełniamy wodą gazowaną.

Prościej być nie może, a efekt orzeźwienia gwarantowany.***

O Stock Polska

Jesteśmy jednym z wiodących producentów wódek czystych i alkoholi smakowych, drugim największym producentem alkoholu w Polsce. Nasze flagowe marki, takie jak Żołądkowa Gorzka od lat zajmują czołowe pozycje w swoich kategoriach i są doceniane nie tylko przez polskich konsumentów, ale również nagradzane w licznych prestiżowych, międzynarodowych konkursach. Nasza firma stanowi ważną część międzynarodowej grupy Stock Spirits Group. Specjalność Stock Polska to zarówno alkohole smakowe: Żołądkowa Gorzka, Lubelska, Saska oraz dynamicznie rozwijany portfel wódek czystych, w którym znajdują się Żołądkowa de Luxe, Stock Prestige, Amundsen, Orkisz, a także wódki Żubr i 1906.