WÓDKA ORKISZ NOMINOWANA W KONKURSIE „DOBRY WZÓR”

WÓDKA ORKISZ NOMINOWANA W KONKURSIE „DOBRY WZÓR”

Wódka Orkisz cieszy się kolejnym wyróżnieniem – tym razem trunek ultrapremium z oferty Stock Polska został nominowany i rekomendowany w kategorii „Grafika użytkowa i opakowanie” w konkursie „Dobry Wzór”. Konkurs służy promocji najlepiej zaprojektowanych produktów i usług na polskim rynku i jest najstarszym konkursem wzorniczym w Polsce.

 

Walory smakowe wódki Orkisz były wielokrotnie doceniane w międzynarodowych konkursach nagradzających najlepsze trunki świata. Ostatnim jej sukcesem jest nagroda w branżowym konkursie World Vodka Awards, gdzie Orkisz wyróżnił się w kategorii World’s Best Varietal Vodka.

Królewska tradycja wódki Orkisz kryje się jednak nie tylko w jej doskonałym, unikalnym smaku - badacze i eksperci z Instytutu Wzornictwa Przemysłowego wyróżnili design i opakowanie wódki Orkisz, nominując ją w kategorii „Grafika użytkowa i opakowanie”. Smukła i elegancka butelka trunku to trzy złote piktogramy, które stanowią o jej niezwykłej historii. Korona symbolizuje wysoką jakość i królewski charakter, kłos to nawiązanie do natury oraz synonim urodzaju, natomiast góry to miejsce pochodzenia tego wyjątkowego zboża, uprawianego z dala od cywilizacji.

Autorem projektu opakowania jest agencja Soul & Mind z Poznania.

Niezrównany łagodność i subtelny, niepowtarzalny smak wódki Orkisz to wynik jej unikalnego procesu powstawania – podwójnej, powolnej destylacji. Trunek swoją wyjątkowość zawdzięcza składnikowi, z którego powstaje – pradawnej pszenicy orkisz. Wódka Orkisz serwowana w temperaturze pokojowej najlepiej oddaje swój charakter i właściwości smakowe.***

O Stock Polska

Jesteśmy jednym z wiodących producentów wódek czystych i alkoholi smakowych, drugim największym producentem alkoholu w Polsce. Nasze flagowe marki, takie jak Żołądkowa Gorzka od lat zajmują czołowe pozycje w swoich kategoriach i są doceniane nie tylko przez polskich konsumentów, ale również nagradzane w licznych prestiżowych, międzynarodowych konkursach. Nasza firma stanowi ważną część międzynarodowej grupy Stock Spirits Group. Specjalność Stock Polska to zarówno alkohole smakowe: Żołądkowa Gorzka, Lubelska, Saska oraz dynamicznie rozwijany portfel wódek czystych, w którym znajdują się Żołądkowa de Luxe, Stock Prestige, Amundsen, Orkisz, a także wódki Żubr i 1906.