Lubelska SODA zaprasza na inaugurację trasy Musssbusa!

Lubelska SODA zaprasza na inaugurację trasy Musssbusa!

Lubelska SODA rozkręca imprezy w całej Polsce, a dedykowany jej Musssbus już niedługo ruszy w letnią trasę, by zadowolić wszystkich spragnionych orzeźwienia w upalne dni. 13 czerwca w MONTA BEACH BAR w Warszawie odbędzie się inauguracja, na którą Stock Polska zaprasza wszystkich chcących w wakacyjnym klimacie uczcić tę musssującą rewolucję.

Musssowa impreza

Lubelska SODA to nowość na rynku alkoholi, która zachwyca świeżymi, cytrusowymi smakami i musującą formułą w wygodnym formacie, idealnie sprawdzającą się w upalne dni. Już jutro wszyscy fani dobrej zabawy będą mieli szansę sami się o tym przekonać. Impreza z Lubelską SODĄ będzie inauguracją letniej trasy Musssbusa i zapowiedzią tego, jak wystrzałowe lato przed nami!

Rozpoczęcie najlepszej pory roku powinni świętować wszyscy, dlatego Stock Polska zaprasza na wieczór musssujący atrakcjami 13 czerwca o 20:30 do MONTA BEACH BAR na nadwiślańskiej plaży. Na miejscu wszyscy uczestnicy będą mogli wykonać festiwalowy makijaż, zrobić sobie oryginalne selfie, a miejsce oraz DJ set złożony z najgorętszych kawałków tego lata wprawi wszystkich w iście letni klimat.

Musssbus ze swoją strefą w Warszawie będzie rozkręcał imprezy 13, 14 i 15 czerwca, a później ruszy w letnią trasę po Polsce, by wszyscy mogli poczuć moc orzeźwienia Lubelskiej SODY. Kolejne przystanki to:

  • 13.07 - 14.07, Festiwal w Jarocinie;
  • 15.07 - 21.07, Łeba, ul. Tysiąclecia 240/59 (strefa przy plaży);
  • 23.07 - 4.08, Jastarnia, Beach Bar (wejście 49);
  • 09.08 - 10.08, Wrocław, Hot Spot (klub na plaży)
  • 17.08 Gala Stand Up, Dolina Charlotty.

 

Rewolucja w orzeźwianiu

Kultowe warianty Lubelskiej w gazowanej odsłonie – Lubelska SODA Cytrynowa i Pomarańczowa zachwycą wszystkich poszukiwaczy letnich doznań! Idealnie sprawdzą się podczas wakacyjnych spotkań, jako orzeźwiająca propozycja dla każdego. Zrównoważona zawartość alkoholu 25% pozwala w pełni cieszyć się smakiem i aromatem świeżych cytrusów. Najlepiej smakuje schłodzona!

Rozkręćmy imprezę razem z Lubelską SODĄ, bo kto może zrobić to lepiej jeśli nie rewolucja tego lata?***

O Stock Polska

Jesteśmy jednym z wiodących producentów wódek czystych i alkoholi smakowych, drugim największym producentem alkoholu w Polsce. Nasze flagowe marki, takie jak Żołądkowa Gorzka od lat zajmują czołowe pozycje w swoich kategoriach i są doceniane nie tylko przez polskich konsumentów, ale również nagradzane w licznych prestiżowych, międzynarodowych konkursach. Nasza firma stanowi ważną część międzynarodowej grupy Stock Spirits Group. Specjalność Stock Polska to zarówno alkohole smakowe: Żołądkowa Gorzka, Lubelska, Saska oraz dynamicznie rozwijany portfel wódek czystych, w którym znajdują się Żołądkowa de Luxe, Stock Prestige, Amundsen, Orkisz, a także wódki Żubr i 1906.