The Dubliner – nowa, irlandzka whiskey od Stock Polska

The Dubliner – nowa, irlandzka whiskey od Stock Polska

Alkohole z segmentu „brown spirits” wciąż zyskują na znaczeniu, a największą dynamikę wzrostu w kategorii whisky odnotowuje ta produkowana w Irlandii. Stock Polska wychodzi naprzeciw preferencjom konsumentów i rozszerza swoje portfolio o The Dubliner Irish Whiskey, dostępną w dwóch wariantach.

Do wciąż rosnącej kategorii „brown spirits”, w której zdecydowany prym wiedzie whisky, dołącza nowy produkt w portfolio Stock Polska - The Dubliner Irish Whiskey. Wytwarzana w historycznych budynkach Dublin Liberties Distillery – tradycyjnym centrum destylacji whiskey w Irlandii, stworzona przez Darylla Macnally’ego, cenionego master blendera.

„The Dubliner to nowa propozycja na rynku whiskey, dostępna w dwóch wariantach - dzięki temu trafia w różne, ale konkretne potrzeby naszych konsumentów i stanowi doskonałe uzupełnienie portfolio Stock Polska o autentyczną, irlandzką markę. The Dubliner to przede wszystkim wyrazisty smak i bogate dziedzictwo destylarni Zielonej Wyspy” – mówi Arkadiusz Słota, Senior Brand Manager marki The Dubliner.

The Dubliner jest dostępny w dwóch wariantach - The Dubliner Irish Whiskey 40% trzykrotnie destylowany, blendowany z whiskey single malt i zbożowych, przechowywany przez 3 lata w specjalnie dobieranych, dębowych beczkach po bourbonie. Dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tą kategorią alkoholi, Stock Polska proponuje The Dubliner Irish Whiskey Liqueur 30% - to łagodne połączenie irlandzkiej whiskey z miodem i karmelem, kremowe i gładkie. Oba warianty doskonale sprawdzą się zarówno do sączenia, jak również jako baza do koktajli.

Doskonała jakość i smak trunku zostały niejednokrotnie docenione także w wielu międzynarodowych konkursach.***

O Stock Polska

Jesteśmy jednym z wiodących producentów wódek czystych i alkoholi smakowych, drugim największym producentem alkoholu w Polsce. Nasze flagowe marki, takie jak Żołądkowa Gorzka od lat zajmują czołowe pozycje w swoich kategoriach i są doceniane nie tylko przez polskich konsumentów, ale również nagradzane w licznych prestiżowych, międzynarodowych konkursach. Nasza firma stanowi ważną część międzynarodowej grupy Stock Spirits Group. Specjalność Stock Polska to zarówno alkohole smakowe: Żołądkowa Gorzka, Lubelska, Saska oraz dynamicznie rozwijany portfel wódek czystych, w którym znajdują się Żołądkowa de Luxe, Stock Prestige, Amundsen, Orkisz, a także wódki Żubr i 1906.