Ewelina Łukasiak Junior Communication Managerem w Stock Polska

Ewelina Łukasiak Junior Communication Managerem w Stock Polska

 

Z początkiem stycznia Ewelina Łukasiak awansowała na nowo utworzone stanowisko Junior Communication Managera. Odpowiada za realizację strategii PR wiodącego producenta wódek czystych i alkoholi smakowych.  

 

Łukasiak jest odpowiedzialna za budowanie oraz realizację strategii PR marek własnych z portfolio Stock Polska. Do jej obowiązków należy komunikacja kryzysowa, kontakt z mediami i liderami opinii, PR produktowy czy event marketing. Zajmie się także projektami z zakresu komunikacji wewnętrznej i przepływu informacji w ramach grupy.

 

Ewelina Łukasiak jest związana ze Stock Polska od czerwca 2017 r., gdzie dotychczas sprawdzała się jako PR&Marketing Specialist. Posiada pięcioletnie doświadczenie w branży public relations, które zdobyła pracując z podmiotami z sektora FMCG oraz technologicznego. Z sukcesem zrealizowała działania dla takich firm jak: Nestlé, Maspex, Grana Sp. z o.o. czy grupa TenderHut S.A.. Ma na swoim koncie projekty z zakresu doradztwa kryzysowego, komunikacji produktowej, kampanii CSR a także media relations. ***

O Stock Polska

Jesteśmy jednym z wiodących producentów wódek czystych i alkoholi smakowych, drugim największym producentem alkoholu w Polsce. Nasze flagowe marki, takie jak Żołądkowa Gorzka od lat zajmują czołowe pozycje w swoich kategoriach i są doceniane nie tylko przez polskich konsumentów, ale również nagradzane w licznych prestiżowych, międzynarodowych konkursach. Nasza firma stanowi ważną część międzynarodowej grupy Stock Spirits Group. Specjalność Stock Polska to zarówno alkohole smakowe: Żołądkowa Gorzka, Lubelska, Saska oraz dynamicznie rozwijany portfel wódek czystych, w którym znajdują się Żołądkowa de Luxe, Stock Prestige, Amundsen, Orkisz, a także wódki Żubr i 1906.