Stock Polska zaprasza do Szczyrku na SnowFest Festival

Stock Polska zaprasza do Szczyrku na SnowFest Festival

Festiwale muzyczne nierozerwalnie kojarzą się z latem. Ale kto powiedział, że zimą nie można się dobrze bawić w rytmie swoich ulubionych utworów? 8-9 lutego w Szczyrku już po raz szósty odbędzie się największy zimowy festiwal muzyczny w Polsce - SnowFest Festival.

Kurort w Szczyrku

Szczyrk to najszybciej rozwijający się kurort zimowy w Polsce. Nic więc dziwnego, że SnowFest Festival po raz kolejny odbędzie się właśnie tam. W wyniku współpracy ośrodków narciarskich w Szczyrku powstał pierwszy w Polsce wspólny skipass. To 40 km tras narciarskich o różnym stopniu trudności, a dla uczestników festiwalu przewidziano 20% zniżki.  Sympatycy biegów narciarskich mają do dyspozycji trasę narciarstwa biegowego a amatorzy freeride’u również znajdą coś dla siebie. Poza tym: nowa kolej gondolowa, liczne wyciągi krzesełkowe i orczyki czy darmowy skibus – to kolejne powody dla których warto pojechać tej zimy do Szczyrku.

Strefa smaków

Dla wszystkich poszukujących wzmocnienia po całodniowych aktywnościach na świeżym powietrzu, organizatorzy przygotowali dedykowaną strefę FoodMarket, w ramach której odbędzie się III Zlot FoodTracków. Swoje stanowiska będą miały również 4 marki z portfolio Stock Polska. Żołądkowa Gorzka rozgrzeje festiwalowiczów aromatycznym Grzańcem w zimowej chatce. Amundsen zaproponuje swój lodowy sposób podania w specjalnym lodowym barze. Jim Beam zaprosi do mobilnej przyczepy, a Auchentoshan pod muzyczną scenę o nazwie „Autentyczna strefa miejska”.

SnowFest Festival

SnowFest Festival to wydarzenie dla fanów hip-hopu, drum’n’bassu, house’u i electro oraz wszystkich wielbicieli sportów ekstremalnych. Wśród atrakcji przewidziano zawody SnowFest Games dla najlepszych polskich wakeboarderów, snowboarderów i freeskierów, którzy do dyspozycji będą mieli wyciąg wakeboardowy oraz 70-metrowy snowpark ze śnieżnymi przeszkodami – idealnymi do wykonywania freestylowych trików. Nie zabraknie również muzycznych emocji. Wieczorami scenę rozgrzeją polskie i zagraniczne muzyczne gwiazdy. Headlinerem będzie Ghostface Killah, ale pojawią się również  Friction, Catz n' Dogz, Novika, Łąki Łan czy Truant i wielu innych. A to wszystko już w najbliższy weekend w Szczyrku!***

O Stock Polska

Jesteśmy jednym z wiodących producentów wódek czystych i alkoholi smakowych, drugim największym producentem alkoholu w Polsce. Nasze flagowe marki, takie jak Żołądkowa Gorzka od lat zajmują czołowe pozycje w swoich kategoriach i są doceniane nie tylko przez polskich konsumentów, ale również nagradzane w licznych prestiżowych, międzynarodowych konkursach. Nasza firma stanowi ważną część międzynarodowej grupy Stock Spirits Group. Specjalność Stock Polska to zarówno alkohole smakowe: Żołądkowa Gorzka, Lubelska, Saska oraz dynamicznie rozwijany portfel wódek czystych, w którym znajdują się Żołądkowa de Luxe, Stock Prestige, Amundsen, Orkisz, a także wódki Żubr i 1906.