Grzańca Grzejemy na Żołądkowej Gorzkiej

Grzańca Grzejemy na Żołądkowej Gorzkiej

Chociaż tegoroczna jesień przyniosła wiele powodów do radości, zima już daje o sobie znać witając nas pierwszymi przymrozkami. Przy minusowych temperaturach poszukujemy sposobów na rozgrzanie – jedni wolą grzać się pod kocem i oglądając ulubiony serial, innych rozgrzewają towarzyskie spotkania na mieście. Żołądkowa Gorzka ma nowy prosty sposób na rozgrzanie dla wszystkich. Już po raz trzeci marka zaprasza na aromatycznego Grzańca startując z nową platformą komunikacyjną – #GrzańcaGrzejemy.

#GrzancaGrzejemy

Grzańca Grzejemy… i to nie tylko w garnku. Grzejemy z kufla, grzejemy w barze, do którego grzejemy po całym dniu na stoku, grzejemy ze znajomymi, a jeśli wolimy to grzejemy w domowym zaciszu. Zimą szczególnie poszukujemy sposobów na odciągnięcie swych myśli od panującej za oknem pogody. Dla niektórych jest to pora roku, którą woleliby przespać i obudzić się dopiero wiosną, dla innych to długo wyczekiwany czas zimowych wyjazdów na narty czy snowboard. Tymczasem, połączenie rozgrzewającej Żołądkowej Gorzkiej z sokiem jabłkowym i aromatycznymi przyprawami jest gwarancją udanego wieczoru niezależnie od okoliczności i sprawia, że zimę naprawdę można pokochać.

Stacje Grzewcze

Jak co roku o tej porze Grzaniec będzie obecny w dedykowanych lokalizacjach. Z początkiem grudnia ruszyła Stacja Grzewcza na Zimowym Narodowym, a na święta wystartuje specjalna strefa w Białce Tatrzańskiej. Oprócz lodowisk, curlingu, górki lodowej w Warszawie i stoków w Białce znajdziemy tam strefy gastronomiczne - klimatyczne drewniane domki w stylu alpejskim. Po całym dniu na stoku lub zabawie na warszawskich lodowiskach czeka tam na nas moc rozgrzewających atrakcji, a dla wszystkich, którzy mimo to będą wciąż potrzebować się ogrzać Żołądkowa Gorzka przygotowała ciepłe pomarańczowe koce i leżaki.

Grzanie jest proste!

Można mówić wiele złego na temat zimy, ale jednego nie sposób jej odmówić – świątecznego klimatu. Grudniowy czas dostarcza nam wielu wyjątkowych chwil. Za oknem biało, w kuchni pachnie piernikiem, a w całym domu panuje rodzinna atmosfera. Zapach Grzańca na Żołądkowej Gorzkiej jest idealnym dopełnieniem tego świątecznego obrazka. Dzięki nowemu prostemu przepisowi możemy cieszyć się tym smakiem, kiedy tylko mamy na to ochotę.

NOWY PROSTY PRZEPIS - GRZANIEC NA ŻOŁĄDKOWEJ GORZKIEJ

Składniki:

  • Żołądkowa Gorzka Tradycyjna 80 ml
  • Sok jabłkowy 160 ml
  • Przyprawy: laska cynamonu i goździki

Jak przygotować?

  1. Do rondelka wlej Żołądkową Gorzką Tradycyjną oraz sok. Dodaj przyprawy do smaku.
  2. Zamieszaj i podgrzej, nie doprowadzając do wrzenia.
  3. Warto również dodać skórkę pomarańczy dla dopełnienia głębi smaku.

Życzymy aromatycznego rozgrzewania!***

O Stock Polska

Jesteśmy jednym z wiodących producentów wódek czystych i alkoholi smakowych, drugim największym producentem alkoholu w Polsce. Nasze flagowe marki, takie jak Żołądkowa Gorzka od lat zajmują czołowe pozycje w swoich kategoriach i są doceniane nie tylko przez polskich konsumentów, ale również nagradzane w licznych prestiżowych, międzynarodowych konkursach. Nasza firma stanowi ważną część międzynarodowej grupy Stock Spirits Group. Specjalność Stock Polska to zarówno alkohole smakowe: Żołądkowa Gorzka, Lubelska, Saska oraz dynamicznie rozwijany portfel wódek czystych, w którym znajdują się Żołądkowa de Luxe, Stock Prestige, Amundsen, Orkisz, a także wódki Żubr i 1906.