Kontakt dla mediów

Junior Communication Manager

Emilia Maj

Miłośnicy fotografii na start! Rusza prestiżowy Amundsen Photo Awards

Amundsen Photo Awards.jpg

Miłośnicy fotografii na start! Rusza prestiżowy Amundsen Photo Awards

Marka Amundsen w ramach kampanii #OdkrywajWiecej przygotowała nie lada gratkę dla wszystkich miłośników fotografii. Z początkiem jesieni ruszył wyjątkowy konkurs, do którego może zgłosić się każdy: zarówno zawodowcy, jak i pasjonaci robienia zdjęć. To wyjątkowa szansa na pokazanie swoich prac na wystawie i wygranie profesjonalnego sprzętu fotograficznego.


Świat w kadrze

Wyjątkowe rzeczy spotykają tych, którzy ich szukają. Marka Amundsen patronuje wszystkim odkrywczym pomysłom i zachęca do zdobywania i utrwalania nowych doświadczeń i wrażeń. Ale uwaga – to wciąga. Kiedy poznasz coś nowego, ekscytującego, chcesz więcej i więcej. Tak rodzi się zapał a za nim fascynacja. Dla marki Amundsen odkrywanie i fotografia to duet nierozłączny. Eksploracja nowych, niezbadanych miejsc i utrwalanie ich w kadrze to pasja, którą warto w sobie rozwijać.

Fotografia daje nam możliwość przedstawienia świata takim, jakim sami go widzimy i nie jest ważne czy ktoś jest profesjonalistą, ważna jest pasja i to, co chce przekazać.  Dlatego nasz konkurs jest otwarty dla wszystkich bez względu na możliwości techniczne czy doświadczenie. Czekamy na wyjątkowe zdjęcia nie tylko z najdalszych zakątków świata, ale również z najbliższej okolicy. Wierzymy, że inspirację można znaleźć wszędzie”, mówi Mateusz Banach, Brand Manager marki.

Dołącz do prawdziwych odkrywców

Odkrywanie i poszerzanie horyzontów to też domena podróżników. Dlatego w składzie Jury konkursu APA znalazły się trzy wyjątkowe osobowości podróżnicze: dziennikarz, uczestnik dalekich wypraw Łukasz Nowicki, nurek i pasjonat fotografii głębinowej Krzysztof Starnawski i wielbiciel natury, fotograf National Geographic, Marcin Dobas. Będą oceniać prace w 4 kategoriach tematycznych: zwierzęta, ludzie, krajobraz oraz w kategorii specjalnej: zimowa ekspedycja. Termin nadsyłania zdjęć mija 18 listopada a 12 grudnia podczas Gali Finałowej poznamy zwycięzców. Na wygranych czeka profesjonalny sprzęt fotograficzny i prestiżowe warsztaty z Marcinem Dobasem.  Partnerem akcji są Olympus i Eizo. Więcej szczegółów na stronie: www.amundsenphotoawards.pl.


Publikacja dostępna również w formacie: doc


***

O Stock Polska

Jesteśmy jednym z wiodących producentów wódek czystych i alkoholi smakowych, drugim największym producentem alkoholu w Polsce. Nasze flagowe marki, takie jak Żołądkowa Gorzka od lat zajmują czołowe pozycje w swoich kategoriach i są doceniane nie tylko przez polskich konsumentów, ale również nagradzane w licznych prestiżowych, międzynarodowych konkursach. Nasza firma stanowi ważną część międzynarodowej grupy Stock Spirits Group. Specjalność Stock Polska to zarówno alkohole smakowe: Żołądkowa Gorzka, Lubelska, Saska oraz dynamicznie rozwijany portfel wódek czystych, w którym znajdują się Żołądkowa de Luxe, Stock Prestige, Amundsen, Orkisz, a także wódki Żubr i 1906.