Nowy Chłodnik na Żołądkowej Gorzkiej orzeźwia całą Polskę

Nowy Chłodnik na Żołądkowej Gorzkiej orzeźwia całą Polskę

Żołądkowa Gorzka w postaci Chłodnika prezentuje nowy prosty przepis na skuteczne orzeźwienie latem. Marka po raz kolejny przekonuje Polaków, że bez względu na porę roku i pogodę mogą sięgnąć po Żołądkową Gorzką. Jednym z elementów letniej aktywacji są #Wyspy Orzeźwienia, które pojawiają się w większych miastach i kurortach w całej Polsce.


Orzeźwienie jest proste

Lato to czas plenerowych spotkań, przyjemności i dobrej zabawy. Jak poradzić sobie z upałami i znaleźć skuteczny sposób na orzeźwienie? Odpowiedź jest prosta. Wystarczy przygotować Chłodnik na Żołądkowej Gorzkiej dostępny teraz w nowej, prostej recepturze. A sposobów na orzeźwienie mamy, co najmniej kilka, bo Żołądkowa Gorzka oprócz wariantu tradycyjnego dostępna jest również w trzech innych smakach, w których wszystkim znane słodko-gorzkie połączenie wzbogacone jest: orzeźwiającą Miętą, Czarną Wiśnią lub egzotyczną nutą Figi. Wystarczy połączyć jeden ze smaków Żołądkową Gorzkiej z sokiem z cytryny, lodem i wodą gazowaną a wysokie temperatury nie mają żadnych szans.

"Nowy prostszy przepis powstał z myślą o młodszym konsumencie, który poszukuje inspiracji i ciekawych kompozycji, ale jednocześnie chce żeby to było łatwe i dostępne. Chłodnik wpisuje się w te potrzeby. Można go bardzo łatwo przyrządzić samodzielnie w domu, ale też zabrać w plener na spotkanie czy piknik ze znajomymi " - mówi Karolina Wróblewska, Senior Brand Manager w Stock Polska.

Wyspy Orzeźwienia

Żeby spędzić wakacje na wyspie wcale nie trzeba nigdzie lecieć. Wystarczy wybrać sobie jedno z miejsc na mapie Polski, w ramach letniej aktywacji Żołądkowej Gorzkiej a otrzymamy orzeźwiający pakiet atrakcji all inclusive. Aktywacja zaplanowana została do końca wakacji, w tym czasie #Wyspyorzeźwienia odwiedzą 13 wybranych lokalizacji, głównie nad morzem i na Mazurach. Poza orzeźwiającym Chłodnikiem, Wyspy Orzeźwienia oferują odwiedzającym strefę chilloutu, naukę skimboardu oraz konkursy i animacje, w których do wygrania są gadżety Żołądkowej Gorzkiej.

Informacje na temat trasy Wysp Orzeźwienia można znaleźć na profilu marki na Facebooku. Kampania wspierana jest działaniami promocyjnymi w social mediach.

Nowy Przepis na Chłodnik na Żołądkowej Gorzkiej

Żołądkowa Gorzka – 40 ml
Sok z cytryny – 40 ml
Kruszony lód
Woda gazowana do uzupełnienia


Publikacja dostępna również w formacie: doc


***

O Stock Polska

Jesteśmy jednym z wiodących producentów wódek czystych i alkoholi smakowych, drugim największym producentem alkoholu w Polsce. Nasze flagowe marki, takie jak Żołądkowa Gorzka od lat zajmują czołowe pozycje w swoich kategoriach i są doceniane nie tylko przez polskich konsumentów, ale również nagradzane w licznych prestiżowych, międzynarodowych konkursach. Nasza firma stanowi ważną część międzynarodowej grupy Stock Spirits Group. Specjalność Stock Polska to zarówno alkohole smakowe: Żołądkowa Gorzka, Lubelska, Saska oraz dynamicznie rozwijany portfel wódek czystych, w którym znajdują się Żołądkowa de Luxe, Stock Prestige, Amundsen, Orkisz, a także wódki Żubr i 1906.