Kontakt dla mediów

Senior Consultant

Sylwia Dobkowska
Lubelska_nowe_smaki_poziom_20180409.jpg

Nowa moc owoców od Lubelskiej!

W czerwcu 2018 r. rodzina marki Lubelska powiększyła się o dwa nowe smaki bazujące na uwielbianych przez konsumentów owocach: gruszce i jeżynie. Tym samym portfolio marki składa się obecnie aż z 9 wariantów smakowych. Wraz z wprowadzeniem Gruszkówki i Jeżynówki na rynek zmieniło się także hasło przewodnie marki, które brzmi „Owoc ma moc!”. Nowe produkty są już dostępne w sklepach w całej Polsce.


Lubelska od lat regularnie wprowadza na rynek nowe warianty smakowe, czym zyskuje lojalność klientów i utrzymuje wysoką pozycję w segmencie mainstream. Produkty tej marki są także wielokrotnie nagradzane w krajowych i zagranicznych konkursach branżowych. W kategorii alkoholi smakowych to jeden z najczęściej wybieranych trunków przez młodych konsumentów, którzy już od czerwca 2018 mogą spróbować nowej Gruszkówki i Jeżynówki.

Nasze nowe propozycje smakowe – Gruszkówka i Jeżynówka - potęgują owocową moc w portfolio Lubelskiej, zachęcają do dalszego odkrywania soczystych połączeń smakowych oraz absolutnie wyznaczają trendy w tej kategorii. Wierzymy, że Jeżyna i Gruszka zdobędą szerokie uznanie konsumentów.” - mówi Karolina Wróblewska Senior Brand Manager, Stock Polska.

Jedyna na rynku: Gruszkówka

Gruszkówka Lubelskiej jest pierwszym produktem na rynku alkoholowym o tym smaku! Jedynym w swoim rodzaju, krągłym, uwodzicielsko słodkim i winnym zarazem.. Jej subtelna barwa skrywa niebywałą wyrazistość! Docenią ją ci, którzy pragną odkrywać na nowo to, co rodzime i dobrze znane. Tradycyjna królowa polskich sadów intensywnie dzieli się słodyczą oraz owocową mocą zarówno w shotach, na lodzie, jak i w drinkach.

Moc Jeżynówki

Zmysłowy smak jeżyn zachował dziką, słodko-kwaśną naturę w Lubelskiej Jeżynówce, która uwodzi karminową głębią! To idealna propozycja dla tych, którzy lubią przełamać słodycz lekkim posmakiem cierpkości. W upalne dni żaden owoc nie gasi pragnienia tak doskonale jak jeżyna – w shotach, na lodzie lub w bardziej złożonym towarzystwie!


***

O Stock Polska

Jesteśmy jednym z wiodących producentów wódek czystych i alkoholi smakowych, drugim największym producentem alkoholu w Polsce. Nasze flagowe marki, takie jak Żołądkowa Gorzka od lat zajmują czołowe pozycje w swoich kategoriach i są doceniane nie tylko przez polskich konsumentów, ale również nagradzane w licznych prestiżowych, międzynarodowych konkursach. Nasza firma stanowi ważną część międzynarodowej grupy Stock Spirits Group. Specjalność Stock Polska to zarówno alkohole smakowe: Żołądkowa Gorzka, Lubelska, Saska oraz dynamicznie rozwijany portfel wódek czystych, w którym znajdują się Żołądkowa de Luxe, Stock Prestige, Amundsen, Orkisz, a także wódki Żubr i 1906.